יש חשבונית

יש חשבונית

Rating
5
Reviews
1

App details

Release date

2022-03-01

Last update

2023-02-12

Product ID

9P4S84BFC8W3

Categories

Business

About יש חשבונית

ברוכים הבאים לאפליקציה של “יש חשבונית”, חברת החשבוניות הדיגיטאלית החדשנית ביותר העושה רפורמה בתחום - עם יש חשבונית ניתן לקבל את כל שירותי החברה ללא הגבלה! כל השירותים במחיר אחיד, ללא הגבלה , ללא תוספת מחיר! במצב הכלכלי של היום, יותר ויותר אנשים מחפשים כיצד ואיפה ניתן לחסוך בכסף, לשלם פחות מבלי לוותר על איכות ולקבל שירות ברמה גבוהה במחיר פצצה. כאן אנחנו נכנסים לתמונה ומסייעים לכם לנהל חכם את העסק שלכם בפחות זמן ופחות כסף.
מה ניתן למצוא באפליקציה של יש חשבונית?

הפקת מסמכים חשובים במהירות ללא הגבלה – אנו מציעים לכם שירות מעולה באמצעותו ניתן להפיק חשבוניות ירוקות, קבלות, הזמנות עבודה, מכתבים ועוד. יש חשבונית מספקת הפקת חשבוניות ללא הגבלה של כמות המסמכים מדי חודש… כל מה שצריך לעשות זה למלא את השדות שחייבים ותוך שניות שלחתם וסיימתם. חשוב לנו לספק לכם שירות מהיר ומעולה במחיר מדהים וכל זאת מבלי להגביל אתכם במספר המסמכים שניתן למלא ולשלוח!

ניהול הכנסות והוצאות קלה לשימוש ללא הגבלה - יש חשבונית מעניקה לכם דרך קלה ופשוטה לעקוב אחרי ההוצאות וההכנסות של העסק שלכם בכל רגע נתון. ניתן אף להוסיף בקלות הוצאה חדשה דרך האפליקציה, כל מה שצריך לעשות זה לצלם את המסמך ולצרף אותה מהגלריה, דבר החוסך לכם זמן יקר, אין צורך לחכות להגיע למחשב נייח. זכרו, ניהול נכון של העסק שלכם תאפשר לכם להגדיל רווחיות.

התראות ותזכורות ללא הגבלה – עם יש חשבונית אתם תמיד תדעו מה קורה עם העסק שלכם, מי שילם לכם, מי טרם שילם על השירות שלכם. למי אתם צריכים לשלוח מסמך- חשבונית, קבלה וכ"ו. עבדנו קשה על מנת שלכם יהיה קל לנהל את העסק שלכם.

דוחות ללא הגבלה - דוחות בצורה שכל אחד יכול להבין על מה מדובר. אין יותר תירוצים, עשינו בכדי להקל עליכם, יש חשבונית מציגה את הדוחות בצורה של גרפים כדי שיהיה לכם קל להבין בדיוק מה מוצג. איזה דוחות ניתן לראות אצלנו? דוח הוצאות, הכנסות, מע"מ, חייבים, מקדמות, ספר תשלומים ותקבולים ועוד.

שיתוף מסמכים - דרך האפליקציה של יש חשבונית ניתן לשתף כל מסמך במהירות דרך הוואטסאפ, קוויק וואטסאפ, טלגרם, אימייל, אס אמ אס ועוד ערוצי שיתוף שלא תמצאו באף חשבונית ירוקה אחרת.

למה אתם מחכים? הצטרפו והורידו את האפליקציה של יש חשבונית עכשיו, אל תבזבזו זמן יקר, התחילו לנהל את העסק שלכם נכון.

Key features

  • יש חשבונית מספקת הפקת חשבוניות ירוקות ללא הגבלת כמות מסמכים, דרך יש חשבונית ניתן לנהל את העסק בצורה הטובה והיעילה ביותר