Polityka

Polityka

Rating
0
Reviews
0
Polityka
Polityka
Polityka
Polityka
Polityka
Polityka
Polityka
Polityka
Polityka

App details

Release date

2015-08-15

Last update

2019-11-17

Product ID

9NBLGGH1RKP4

Categories

News & weather

About Polityka

POLITYKA to najlepiej sprzedający się tygodnik na polskim rynku, ukazujący się nieprzerwanie od 1957 roku. Tematyka obejmuje bieżące wydarzenia polityczne, gospodarcze, naukowe i kulturalne z Polski, Europy i ze świata.

Każdy numer to pogłębione raporty i analizy, reportaże oraz felietony najznakomitszych polskich dziennikarzy i komentatorów życia społeczno-politycznego. Udział w tworzeniu pisma mają również intelektualiści i uznani naukowcy.

Zaczytaj się w POLITYCE, poznaj prawidła rządzące polską sceną polityczną i dynamiką ładu międzynarodowego, odkryj kulturalne i technologiczne motywy otaczającej nas rzeczywistości… Zobacz - Na własne oczy - jak zmienia się świat.

W aplikacji POLITYKI na Windows 10 numery tygodnika dostępne są dla prenumeratorów Polityki Cyfrowej.

Jeśli jesteś już prenumeratorem, pobierz bezpłatnie aplikację POLITYKI na Windows 10 i zaloguj się w niej do Polityki Cyfrowej. Po chwili na półce aplikacji zobaczysz wszystkie numery tygodnika objęte Twoją prenumeratą.

Jeśli nigdy nie korzystałeś z Polityki Cyfrowej, ściągnij bezpłatnie aplikację POLITYKI na Windows 10 i użyj przycisku „Zarejestruj się”. Rejestracja w Polityce Cyfrowej nie zajmie Ci więcej niż 3 minuty, a dostaniesz od nas bezpłatny, 7-dniowy dostęp Polityki Cyfrowej. Po upływie 7 dni prenumerata nie będzie automatycznie przedłużona i nie zostanie Ci naliczona żadna opłata.

Nowe numery POLITYKI udostępniamy w aplikacji już we wtorek o godz. 18:00.

Wydania możesz pobrać i wygodnie czytać na ekranie dowolnego urządzenia z systemem Windows 10. Dodatkowo aplikacja umożliwia ściągnięcie wersji PDF danego numeru i 10 najciekawszych artykułów w wersji audio.

Po pobraniu wydania można czytać je w trybie offline, czyli bez dostępu do Internetu.

Numery przyznane w ramach gratisowej lub płatnej prenumeraty Polityki Cyfrowej pozostaną dla Ciebie dostępne w aplikacji także wtedy, gdy subskrypcja dobiegnie końca.

Key features