RadioMiragePlayer

RadioMiragePlayer

Rating
0
Reviews
0
RadioMiragePlayer

App details

Release date

2020-04-08

Last update

2022-03-13

Product ID

9NLLR7ZM89TL

Categories

Music

About RadioMiragePlayer

Zapraszamy do oficjalnej aplikacji Radio Mirage Player.
Za pomocą naszej apki Radio Mirage Player możesz:

 • Słuchać swojego ulubionego kanału Stars, gdzie grają Twoi ulubieni prezenterzy,

 • Dostępne są też dodatkowe kanały tematyczne ( Italo Disco, Space, Prywatka oraz ROCK REAKTOR),

 • Być na bieżąco z naszą ramówką,

 • Głosować jak i zgłaszać Swoje muzyczne propozycję do naszych list przebojów:
  1.Top 20 wszech czasów ( Pop &, Rock )
  2.Top RU,
  3.Top 20 wszech czasów ( Dance & Disco ),

 • Informacje o pozostałych audycjach cyklicznych w Radio Mirage,

 • Odsłuch wybranych audycji w systemie podcast ( odsłuchujesz wtedy, kiedy masz czas) [ w przygotowaniu ],

 • Polecić ulubioną audycje wśród swoich znajomych,

 • i wiele, wiele więcej …

Zapraszamy do zabawy z Radio Mirage Player.

O Radio Mirage :
Jesteśmy Radiem internetowym stworzonym z myślą o słuchaczach, dla których muzyka jest odskocznią od codziennych problemów i możliwością relaksu i dobrej zabawy. Specjalnie dla Was będziemy regularnie przygotować nowinki muzyczne i audycje prowadzone przez prezenterów naszego radia. Każdy znajdzie u nas odpowiednią dla siebie muzykę, którą można posłuchać na pięciu kanałach. Mamy nadzieje że proponowany przez naszą stację przekrój gatunków muzycznych przypadnie Wam do gustu i będziecie się świetnie bawić z naszym radiem. Razem z naszymi prezenterami zapraszamy Was do zabawy, przy muzyce z czasów młodości jak i najnowszymi hitami nawiązującymi do najlepszych lat muzyki.

Radio Mirage Player - Italo Dance:
Kanał ITALO DANCE, tam możecie posłuchać tych nagrań od których zaczynało Radio MIrage czyli Italo Disco , Dance, Polish, Rus Dance oraz nowości nawiązujące do epoki lat 80-tych i współczesnych.

Radio Mirage Player - Stars:
Dla Słuchaczy którzy preferują muzykę z lat 60 i 70 oraz późniejsze lata w wykonaniu Polskich i zagranicznych gwiazd POP, Rocka czy Blues-a na pewno zaciekawi kanał STARS. Tu macie niepowtarzalną możliwość usłyszeć szalone, spontaniczne, z dużą dawką humoru ale również ciepłe i romantyczne audycje naszych prezenterów.

Radio Mirage Player - RockReactor:
Nieco bardziej mocne rytmy na pewno będą gościły na naszym kanale ROCKREACTOR który to typowo jest poświęcony muzyce Rockowej w każdym jej rodzaju począwszy Haevy Metalu, Rocka Progresywnego po łagodniejsze odmiany tej muzyki. Z kolei Tu możemy Was serdecznie zaprosić na mini wywiady z naszymi gwiazdami wykonawcami którzy zapisali się historii Polskiej Muzyki Rockowej.

Radio Mirage Player - Space:
W naszej ofercie jest również kanał SPACE gdzie jest miejsce na muzykę elektroniczną, syntezatorową, Ambient, Chillout a w szczególności tą z którą również jesteśmy od początku czyli muzyką Spacesynth. Naszym atutem w prezentowaniu tego rodzaju muzyki jest jedyna taka audycja w polskim internecie poświęcona muzyce space Z MUZYKĄ SPACE NA TY, którą co wtorek możecie posłuchać na naszym kanale.

Radio Mirage - Prywatka:
No i został nasz ostatni kanał czyli PRYWATKA, który jak sama nazwa wskazuje jest typowo kanałem rozrywkowym z muzyka Disco Polo, Polish Dance oraz z tym co lubimy czy muzyka Biesiadną, przeboje znane z parkietów dancingów, taneczne rytmy polskiej muzyki rozrywkowej.

Key features

 • Słuchanie wszystkich kanałów Radio Mirage