RMF24

RMF24

Rating
0
Reviews
0
RMF24 - lista najważniejszych newsów
RMF24 - lista newsów w kategorii
RMF24 - szczegóły newsa
RMF24 - lista galerii zdjęć
RMF24 - zdjęcia w galerii
RMF24 - lista fimów
RMF24 - lista podcastów audio (player)
RMF24 - film (player)
RMF24 - menu + najnowszy news

App details

Release date

2017-10-25

Last update

2022-03-12

Product ID

9WZDNCRDFFGD

Categories

News & weather

About RMF24

Aplikacja RMF24 to aktualne informacje z kraju i ze świata dostarczane 24 godziny na dobę przez dziennikarzy i korespondentów RMF FM. Artykuły, wywiady, komentarze, relacje bezpośrednio z miejsca wydarzeń, filmy i zdjęcia.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE
Aplikacja RMF24 umożliwia wygodne i szybkie przeglądanie artykułów, filmów i zdjęć z wortalu informacyjnego RMF24. Dzięki systemowi powiadomień „Push” nie umknie żadna ważna informacja.
Na stronie głównej aplikacji można sprawdzić także, które informacje cieszą się największym zainteresowaniem czytelników.

PODCASTY
Dzięki aplikacji RMF24 możesz na żywo słuchać w swoim telefonie radia RMF FM, a także wysłuchać Faktów RMF FM oraz wywiadów Konrada Piaseckiego i Krzysztofa Ziemca. Obie funkcjonalności dostępne są już ze strony głównej aplikacji.

GORĄCA LINIA RMF FM
Aplikacja umożliwia bezpośrednie połączenie się z telefonem alarmowym RMF FM i przekazanie ważnej informacji. Pozwala także na przesłanie zdjęć i filmów za pomocą poczty elektronicznej.

USTAWIENIA WŁASNE
Artykuły w aplikacji zostały podzielone na kategorie: FAKTY, OPINIE, AKCJE RMF FM, ROZRYWKA. Można także skonfigurować własny zestaw tematów - MOJE FAKTY.

PODZIEL SIĘ
Aplikacja umożliwia udostępnienie treści na portalach społecznościowych lub przesłanie interesujących artykułów e-mailem poprzez kliknięcie ikonki “share”.

Key features

  • newsy, podcasty audio, galerie zdjęć, filmy wideo